טיול לשבת בעקבות החלמוניות

הטיול לשבת בעקבות החלמוניות ביער להב

פרחים רבים יש בארצנו הקטנטונת , פרחים רב עונתיים ופרחים עונתיים

המבשרים את בוא האביב וגם את בוא הסתיו .

בשבוע שעבר הלכנו בעקבות החצבים , והשבת נבקר את הפרח שפריחתו  מבשרת על בוא הגשמים , והפעם אל החלמונית הגדולה .

החלמונית הגדולה היא "מבשרת הסתיו" הרשמית של הנגב. הפרחים הצהובים הגדולים והיפים, הצמודים  ממש לקרקעית , הם חגיגה לעיניים  ואם אנו בנגב אזי פריחת החלמונית היא מצרך יקר לכל חובב טבע וצמח  .  חלמונית הגדולה יפה שבעתיים. בסוף אוקטובר ובתחילת נובמבר תוכלו ליהנות מפריחה נאה ב"עמק החלמוניות" – גיא קטן בין גבעות גורל, היורד אל חלקת יער שנטעה קק"ל. רצה הגורל ודווקא הגיא הקטן הזה זכה בשפע של חלמוניות. אורך חייה של החלמונית הגדולה הוא רק שבעה ימים  , והיא צומחת בריכוזים מאוד גדולים , לכל פרח יש בצל האוגר את מזונו והפריחה מגיעה בעונת הסתיו , החלמונית היא פרח מוגן , אנא הימנעו לקטוף .

טיול לשבת בעקבות החלמוניות עם טיולים ואתגרים

המסלול ביער להב

אנחנו נמצאים בשולי יער להב, הנטוע כאן בגבעות גורל. מהחניון יוצא שביל באורך כמה מאות מטרים, שמגיע לגיא קטן ובו אוכלוסייה מרשימה של חלמוניות הצומחת בין שיחים קטנים של סירה קוצנית וצמחי ספר מדבר אחרים. השביל מעגלי וחוזר לנקודת המוצא.

איך מגיעים:

איך מגיעים ליער להב   ניסע דרומה על כביש 40 [או 6], ובצומת להבים נפנה מזרחה לכביש 31, לאחר כ 10 ק"מ נפנה שמאלה לכביש משובש לפי השילוט ליער להב.

ציוד מומלץ

נעלי הליכה נוחות

2 ליטר מים לאדם

כיסוי ראש

מצלמה

ארוחת צהריים ( במקום יש חניונים עם שולחנות שהציבה קק"ל )

לשאלות : 054-22-33-888    איציק

לטיולים נוספים : www.tiyoolim.com

 

"חברת טיולים ואתגרים ,היא חברת בוטיק לטיולים בארץ ובחו"ל בחברת טיולים ואתגרים מאמינים שלך מגיע יותר , ולכן אנו עושים את המיטב כדי לתת לך חווית טיול ייחודית ,מרגשת מהנה שתיזכר לשנים רבות . בחברת טיולים ואתגרים משקיעים במסלולים הנהדרים באטרקציות, ייחודיות , בהדרכה מקצועית בליווי אישי , וגם הקפדה על קבוצות קטנות דבר אשר מקנה לטיול אופי של טיול משפחתי. טיולים ואתגרים בודקת כל טיול ומסלול….כל טיול שאנו מוציאים לפועל עובר תהליך מוקפד של חברי הצוות המקצועי שלנו . בטיולים ואתגרים אתם משלמים פחות ומקבלים הרבה וכל זאת בזכות זה שאת הטיול אתם רוכשים ללא עמלת תיווך . לא לשווא קיבלנו בשנת 2018 תעודת מצוינות באתר הטיולים הנחשב בעולם tripadvisor בואו אלינו ותקבלו את המיטב אשר מגיע לכם . לכל שאלה אנו כאן בשבילכם 03-656-44-88"

https://www.tiyoolim.com/

חברת טיולים ואתגרים קיבלה בשנת 2018 תעודת מצויינות על השירות המקצועיות האמינות וכמובן המחירים ההוגנים

 

Comments are closed.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

צלצלו עכשיו
מתאים לך VIP?
הרשמה לקבלת עדכונים לפני כולם על הטיולים הבאים...
לחיצה על "תרשמו אותי!" מאשרת הרשמה לרשימת תפוצה לעדכונים בנושאי טיולים חדשים ומבצעים.