שוב אנו יוצאים לשלושה ימים של טירוף חושים אל המסלולים הנפלאים בארץ. לקניונים הצבעוניים לצבעים הפסלים הצורות והמראות
אנו יוצאים אל העיר בה השמש נצחית. אל המסלולים מהיפים בארץ. אל חווית טיול בלתי נשכחת.
תכנית הטיול :
את סוף השבוע הנפלא שלנו נתחיל במסלול כיפי היורד מתצפית ים המלח אל מיצד זוהר ונחל זוהר ו
יום חמישי
מסלול לאוהבי הלכת נחל זוהר מרחק הליכה כ 3.5 ק"מ
מסלול מיטיבי לכת חניון נחל יזרח לכביש 90 מרחק הליכה כ 7.5 ק"מ
שני המסלולים במגמת ירידה עם נופים לכיוון הרי מואב וים המלח. נחלוף בתוך נחל וקניון עם מפלונים נפלאים.
בסיום נעלה לאוטובוס וניסע לבית המלון הנפלא שלנו. במידה ומזג האוויר יאפשר ניסע לתצפית על קבר אהרון אשר בירדן.
הגעה למלון התארגנות לארוחת הערב
יום שישי
מסלול לאוהבי הלכת – פארק הולנד ארץ החרדונים – פארק הצפרות בריכות הפלמינגו
אילת היא אחד המקומות החשובים בעולם עבור הציפורים הנודדות. הגשר היבשתי היחיד המחבר את אירופה, אסיה ואפריקה הוא גם צוואר בקבוק המשרת מאות מיליונים של ציפורים נודדות. יתרה מכך, הציפורים הנוחתות באילת מתכוננות לאחת המשימות המאתגרות ביותר בחייהן – חציית מדבר הסהרה. הפיתוח המואץ של אזור אילת פגע קשה בבית הגידול העשיר – המלחה, שהיוותה "תחנת תדלוק" אחרונה בהחלט לפני המדבר עבור ציפורים אלו. עבודתנו העיקרית בפארק הצפרות היא לחדש את מקור המזון החשוב הזה עבור הציפורים הנודדות ולבצע מחקר שידע לכוון אותנו כיצד לשמור עליהן בצורה הטובה ביותר.
לסיכום היום : אוהבי הלכת ייהנו מיום כיפי של סבב פארקים ייחודיים באזור אילת.
מסלול למיטיבי לכת כ – 10 ק"מ של הנאה
ארוחת בוקר 6.30
עלייה לאוטובוס 7.15
את היום הנפלא והמסלול הייחודי נתחיל בגבעות צפרא. נחלוף בתוך נחל כמוס ונתחיל לטפס לעבר העמק הנעלם.
הטיפוס קצר אך אתגרי. שם נוכל לעצור לקחת נשימה עמוקה ונביט לעבר הרי אדום הניבטים ממול.
אך זאת רק ההתחלה. כי מכאן אנו מתחילים לעלות לגבעות פועה כשבסיום מחכה לנו הדובדבן של הטיול.
והדובדבן הוא מצפה עמרם. כאן הזמן והמקום להוציא את ערכת הקפה ומול מפרץ אילת הכחול נלגום בנחת
לאחר העלייה יש כמובן ירידה. אנו מתחלים לרדת לאטרקציה הבאה שלנו. עמודי עמרם.
תופעת טבע נפלאה שיצר הטבע. ומי שייצר הסקרנות טבועה בו ולאחר שהצטלמנו ותיעדנו נוכל ללכת משמאל
לעמודי עמרם ושם מאחור נראה מכרה נחושת אמתי. מומלץ לקחת פנס
לא נפסח ונצלם גם את גבעת יוכבת על שלל צבעי האדום סגול חום אדמדם
לסיכום : יום מיוחד עליות וירידות צבעים ותצפיות נפלאות. כ – 10 ק"מ של נופים נפלאים
מסלול לאוהבי האקסטרים
ארוחת בוקר 6.30
עלייה לאוטובוס 7.15
את הטיול האתגרי שלנו נתחיל עם שחר כשהשמש בגבנו נצעד בנחל עברונה נעמוד על גבעת פועה ונתבונן לעמק הנעלם.
נחצה את נחל שני אותו נפגוש בהמשך. נחל צפונות ממתין לנו ועלייה אתגרית לעבר מצפה עמרם.
ממצפה עמרם אנו יכולים לראות את מפרץ עקבה הנושק להרי אדום. תכול הים מול ההרים בגוון אדום
הוא מראה שקשה מאוד להיות אדישים אליו. מכאן אנו ממשיכים בשביל ישראל לעוד אטרקציה
דקלי רחם ולאחריהם הגבים הנפלאים של הנחל. נעלה ונרד בסולמות אשר במסלול.
ממש גן שעשועים של הטבע. מגבי רחם אנו נחבור לנחל שני. נאתגר את עצמנו בעליות על סלעים ענקיים.
אבל בסיום מצפה לנו הדובדבן של הקצפת. הקניון האדום. מי שהיה בקניונים רבים בעולם
לא יוכל להיות אדיש מול המראה והמסלול של הקניון האדום. יצירת מופת של הטבע.
לסיכום : יום מלא אדרנלין טיפוסים ירידות נופים נחלים רבים שביל ישראל ולקינוח קניון מדהים
19.00 ארוחת ערב בחדר האוכל
תכנית יום שבת
מסלול לאוהבי הלכת : צופה נחל גשרון + מצפה הר יואש
ארוחת בוקר 6.30
עלייה לאוטובוס 8.30
שביל ישראל המשתרע לאורך כ 1100 ק"מ מתחיל או מסתיים בנחל האדיר והיפה החוצה גבולות
ישראל מצרים ויש בו גם נופי הרי אילת וגם נופי סיני הקסומים. נחל גשרון .
היום נעשה מסלול קצר אך מלא בנופים עוצרי נשימה צופה נחל גשרון ולאחריו תצפית אדירה ומדהימה
ממנה ניתן לצפות לא פחות מ 4 ארצות כשתהיו שם תופתעו.
מרחק הליכה כ 2.5 ק"מ
לסיכום |: יום של תצפיות נופים עוצרי נשימה והמון כיף
שעת חזרה למלון לערך 13.30
מסלול למיטיבי לכת נחל מפלים נחל בת שבע הר שלמה
ארוחת בוקר 6.30
עלייה לאוטובוס 8.30
יש מסלולים בארץ שגם אם תעשה אותם מספר פעמים לעולם לא תגיד שבעתי מלראות
ואם זאת הפעם הראשונה הרי קריאות ההתפעלויות יהיו חלק מהמסלול הנפלא.
את הטיול אנו מתחילים מכביש 12 נכנס לנחל בת שבע נחלוף על מספר רב של מפלונים קטנים
לצדנו ישקפו הרי אילת במלא הדרם וצבעם. אנו נטפס עד שנגיע להר הכל כך מרשים הר שלמה.
וממרומי 700 מטר אנו נצפה אל מפרץ עקבה הרי אדום ערב הסעודית, מצרים ירדן וכמובן ישראל.
זה הזמן להוציא את פק"ל הקפה וליהנות מהנופים הנפלאים.
לאחר שצפינו בנופים הקסומים , ממתינה לנו ירידה מאתגרת כשבדרך נחווה ירידה במפלים וסולמות לרוב עד לחניון בו האוטובוס ממתין
מרחק הליכה כ 10 ק"מ
לסיכום : מסלול אתגרי רבגוני מלא בהפתעות
מסלול לאוהבי האדרנלין
את היום נפתח אי שם ליד גבול מצרים. במעיין היחיד שיש בכל האזור ….עין נטפים
אנו נרד בסולם אשר קבוע בין שני הרים שרק גופנו בקושי יוכל להיכנס כי את התרמילים נצטרך להוריד בנפרד
לאחר שכולנו הצטלמנו בירידה הכל כך מיוחדת נתחיל לפסוע בנחל נטפים. כשבדרך נראה מצוקים ענקיים
עליות וירידות תלולות צבעים וסלעים מימי בריאת העולם. אנו נחלוף ביעף בין תקופות של 200 מיליון שנה
לתקופות של מעלה מ 400 מיליון שנה. כשנגיע למרגלות הר שלמה נתחיל את הטיפוס האחרון שלנו
ולנו מחכה טיפוס אתגרי. אנו נסתייע בסולמות ויתדות עד שנגיע לפסגה.
מסלולים בהרי אילתשם ממרומי 700 מטר נראה מחזה מרהיב מפרץ אילת בתכול הים כשהרי אדום משתפלים אליו.
כמו כן ממרומי ההר כשכוס קפה בידינו נוכל לצפות לא פחות מ 4 ארצות ..ערב הסעודית מצרים ירדן וישראל
לאחר שלגמנו מהקפה נתחיל לרדת בירידה אתגרית לנחל מפלים. למה נחל מפלים ? כשתהיו שם תבינו
מפלים בשלל צורות וגבהים ימתינו לנו עד לחניון בו האוטובוס ימתין לנו
אורך המסלול כ 18 ק"מ
לסיכום : מסלול אתגרי שופע בעליות וירידות חדות נופים תצפיות סולמות יתדות והמון כיף
יציאה מהחדרים שעה 16.45
עלייה לאוטובוס ונסיעה למרכז 17.00
כללי בטיחות
3 ליטר מים חובה
נעלי הליכה
מסלולים בהרי אילתכיסוי ראש
קרם הגנה
פנס (מומלץ פנס ראש )
במידה ועזבת את המסלול לכל מטרה שהיא משאירים את התרמיל על המסלול
לרשותך אנשי צוות עם מכשירי קשר בכל שאלה ניתן לפנות ולקבל תשובה
לכל אורך הטיול יהיה מאסף , אף לא אחד נשאר מאחור .
חל איסור לעקוף את מוביל הקבוצה ,
בריאותכם וחייכם חשובים לנו. אנא שימרו עליהם
כל מטייל אשר עוקף את מוביל הקבוצה או נשאר מאחור המאסף לא חלה עליו אחריות שילוחית והינו אחראי על עצמו.
נא להכניס לזיכרון הפון 054-2233888 איציק
חברת טיולים ואתגרים מדגישה שהתמונות המצולמות במהלך הטיול יכולות להיות לשימוש החברה.
בכל עת וזמן רשאי מדריך / מוביל הטיול לשנות לקצר , לבטל את מסלול הטיול
בחלק מהמסלולים יש עליות וירידות תלולות בדרגות קושי שונות . יש לנהוג בהתאם למסלול
בעת הירשמך לטיול הנך מצהיר כי בריאותך תקינה לטיול זה
תחנות הסעה :
5.00 עין המפרץ:
5.02 קריון:
5.05 צומת צבר :
5.10 צומת הצריף :
5.15 צומת ק.אתא
5.20 לב המפרץ :
5.30 מסעדת מקסים בתחנת האוטובוס :
5.50 צומת גבעת אולגה :
6.00 צומת נתניה :
6.15 צומת כפר שמריהו :
6.20 סינמה סיטי גלילות בתחנה לכיוון דרום :
6.30 תחנת רכבת ארלוזורוב ליד הירידה לכביש אילון דרום :
6.45 חניון מכבי רחוב גולדה מאיר 21 ראשון לציון :
7.00 גשר יבנה בתחנת האוטובוס :
7.15 גבעת ואשינגטון בתחנת האוטובוס :
7.25 צומת ראם :
7.35 צומת קסטינה :
8.00 צומת דבירה הפסקת בוקר
מחיר הטיול 980 ש"ח בלבד
ניתן לשלם מקדמה ע"ס 200 ש"ח ולאחר מכן השלמה
ניתן להגיע גם ברכבים פרטיים פחות 10%
המחיר כולל
דף זה מאובטח בהצפנת SSL 2048bit. המידע אודות הפעולה מוצפן בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי.
אתר מונגש
אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.
סייגי נגישות
למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר
רכיב נגישות
באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.
נשמח לעזור!