טיול שישה ימים בקירבת בטומי - טיולים ואתגרים

טיול שישה ימים בקירבת בטומי

טיול שישה ימים בקירבת בטומי

 

יום 1: הגעה לבאטומי
הגיעו לבאטומי והתמקמו במקום האירוח שלכם. בלו את היום בחקר האתרים ההיסטוריים וציוני הדרך של העיר, כולל שדרות באטומי וכיכר פיאצה. סיים את היום שלך עם ארוחת ערב גרוזינית מסורתית וקצת מוזיקה חיה.
יום 2: הפארק הלאומי Mtirala
צאו לטיול יום לפארק הלאומי Mtirala, הממוקם כ-20 ק"מ מבאטומי. הפארק ידוע בזכות החי והצומח המגוונים שלו, ומציע מסלולי הליכה מדהימים והזדמנויות לצפייה בציפורים. בלו את היום בחקר היופי הטבעי של הפארק.
יום 3: הגן הבוטני של באטומי
בקרו בגן הבוטני של באטומי, שנמצא בפאתי העיר ומכיל למעלה מ-5,000 מינים של צמחים. טיילו בתערוכות החיצוניות של הגן ותיהנו מהנוף המדהים של הים השחור.
יום 4: אגם ירוק ומבצר גוניו
בקרו באגם הירוק, הממוקם כ-15 ק"מ מבאטומי, ותיהנו מהנוף היפה וממסלולי ההליכה מסביב לאגם. לאחר מכן לכו אל מבצר גוניו, מבצר רומי עתיק הממוקם על חוף הים השחור.
יום 5: הפארק הלאומי קולקהטי
צאו לטיול יום לפארק הלאומי קולקהטי, הממוקם כ-80 ק"מ מבאטומי. הפארק ידוע באדמות הביצות, האגמים וחיות הבר המגוונות שלו, כולל ציפורים, דגים וזוחלים. בלו את היום בחקר היופי הטבעי של הפארק ושיט בסירה באגם פליאסטומי.
יום 6: באטומי ביץ' ו-Batumi Ropeway
בלו את היום האחרון בבאטומי בהרגעה על החוף ותיהנה מהאווירה התוססת של העיר. סעו במסלול החבלים של באטומי, שמציע נופים מדהימים של העיר והים השחור.
מסלול זה כולל שילוב של טיולים רגליים, סיורים וסיורים ביופי הטבעי של באטומי וסביבתה. כמובן, יש עוד הרבה אטרקציות טבעיות לראות בבאטומי ובסביבתה, אז אל תהסס לשנות את מסלול הטיול בהתאם לתחומי העניין וההעדפות שלך. להלן מרחקי הנסיעה מבאטומי ליעדים המוזכרים:
הפארק הלאומי Mtirala: כ-20 ק"מ
הגן הבוטני של באטומי: כ-10 ק"מ
אגם ירוק: כ-15 ק"מ
מבצר גוניו: כ-15 ק"מ
הפארק הלאומי קולכתי: כ-80 ק"מ

 

כל מה שצריך לדעת על גיאורגיה

שישה ימי טיול בקירבת טיבלסיx
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

צלצלו עכשיו