טיולים המתאימים לארגונים - מבית טיולים ואתגרים

טיולים וחוויות מגבשות, מיוחדות, מרגשות - ובלתי נשכחותבין לקוחותינו

חגית חדד


חברת טיולים ואתגרים היא חברת הטיולים הנפלאה ביותר שקמה בארץ. היחס האישי המקצועיות. המסלולים הייחודיות שלהם פשוט שמורת טבע בעולמנו.

מזי סלם


איציק טהורי, מה כבר לא נאמר עליו ... אחריות נישאת על כתף , שכולנו נגיע באותה השעה ... אחרת את גרוננו ישסף :) פנינו שמים אל אוטובוס מלא בפנינים . זה לא אוטובוס עם סתם אבנים , זה אוטובוס נושא מטען חורג .. חום אהבה תמיכה , אליהם כל אחד עורג ... אל יעד נכסף מדירים רגלינו , ומשא כבד על גבנו , והוא ... חיוך נשוא על פנים , כל מכשול אותנו מעצים ..

נועה מילחופר


טיול מאורגן הכי טוב שהייתי בו. ארגון למופת עד לפרטים הקטנים ביותר. צוות אדיר. אנשים מדהימים. בהחלט אמשיך לטייל איתכם. תודה רבה רבה.

שרון


אני נורא אוהבת לעשות ספורט וטרקים ואתם יודעים שיש לי גם קוצים בישבן...אז מעת לעת אני מחפשת גיוון.כל החיים אהבתי טרקים וטבע, וכשחזרתי מארמניה, גיליתי קבוצה מצוינת.

שושי בלן


אחרי השנטי בהודו , ירדתי דרומה אל הרי אילת, עם חבורה מדהימה,תומכת, אוהבת, מפרגנת ומצלמת של טיולים ואתגרים . זו הייתה חוויה מדהימה. 03 ק"מ של שיכרון חושים בטבע בשיא הדרו ויופיו. שלושה ימים מאתגרים בהחלט בהם היה לנו המון אדום (קניון האדום , עמודי עמרם) ושחור(קניון שחורת) ועוד שלל צבעים מרהיבים של מדבר . אכן יש לנו ארץ נהדרת. ולנו ההולכים בשבילה נותר רק להתבשם מיופיה ולא לשכוח: שחכם השביל מההולכים בו.

משה רוקח


גם אני רוצה לפרגן.אפילו שכבר כתבתם כמעט הכל. הטיול היה באמת מדהים.החברה ממש כיפים פתוחים.המסלול היה יפה ומיוחד.והארגון היה מעולה. תודה לאיציק שהוביל אותנו. תודה לדפנה שלא היתה רק בתפקיד של מאסף אלא גם זמרת מדהימה.היה מזה נעים לשמוע את השירה של אשת חיל... לדעתי מגיעה לה עוד משכורת... כמובן למזי על הארגון ולכל מי שטרח.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Call Now Buttonצלצלו עכשיו