איך להזמין טיול ולשכוח מדאגות מיותרות

איך להזמין טיול ולשכוח מדאגות מיותרות

לפני שאתם ממהרים להזמין את החופשה הבאה שלכם, כדאי מאוד שתתעדכנו בטרנד שחוזר לאופנה-טיולים מאורגנים. אם פעם כשהיינו מזכירים בקול רם "טיול מאורגן", היינו חוששים שיחשבו שאנחנו זקנים שעבר זמנם, תופתעו לגלות שמזה זמן רב יש מגוון טיולים מאורגנים- החל מחיילים משוחררים ועד ביזנס קלאס.

למה זה עדיף על פני טיול פרטי ?מה היתרונות? זה מה שחם לקראת הקיץ הקרוב וכנראה החמצתם.

כלכלית -זה תמיד זול יותר

כמו בכל תחום בחיים, כאשר מתאגדים כקבוצה אתם כוח ותמיד תקבלו מחירים יותר טובים אל מול נותני השירות השונים. כל מחיר מוזל יותר ירכיב הצעת מחיר נמוכה יותר שתקבלו לטיול. זה הכוח של המדריך והחברה שעומדת מאחוריו. מעבר לכך שהמדריך יודע מניסיונו הרב להרכיב טיול איכותי שיקלע בדיוק למקומות הרלוונטיים, ללא חזרות מיותרות וללא "מלכודות תיירים".

טיול בראש שקט

כולנו מכירים את ההרגשה הזאת כשהכול ארוז ומוכן לפי הצק ליסט ואוטו טו אנחנו יוצאים מפתח בתינו עם התרגשות גדולה ולפתע עולים החששות. מה אם החדר שהזמנו לא יהיה כמו זה שהתכוונו בהזמנה? מה אם אני ובן או בת הזוג נאלץ ללון על מיטת קומבינציה של שני מזרונים ? האם נהיה נתונים לחסדי מנהל אגף החדרים שיסכים או לא לסייע לנו? יותר מכך נצטרך לעיתים להשתמש בהזמנה מראש שביצענו לשירותי השכרת רכב. מה יקרה אם ההזמנה מסיבה כזאת או אחרת לא עודכנה כראוי במסופי החברה? ועוד כהנה וכהנה דאגות ופרפורי לב. כאן מגיע הפתרון המושלם -המדריך שלכם. כל בעיה, שאלה, תהיה- הוא שם מוכן ומזומן לתת פתרונות. הוא מנוסה בכך ויש לו קשר ארוך טווח עם הגורמים השלישיים: בתי המלון, ההסעות, ההסעדה, אתרי האטרקציות השונים וכדומה. אין תחליף לאמירה אחת של מדריך מנוסה ובעל קשרים אישיים. אתם בידיים טובות.

מה שתבקש -אנחנו כבר נתאים לך את הקבוצה המתאימה

ידעתם שקיימים טיולים לטבעוניים? אז לא רק לטבעוניים. ישנם כאלו למיטיבי לכת, לחובבי טרקים בטבע, טיול נחלים, ספורט אתגרי או כאלו שמיועדים לחובבי שופינג מטורף עם קניינית מנוסה בקצה השני של הסקאלה.

בוא תייעל את הזמן שלך

מן הסתם הזמן הוא מצרך יקר מאוד בחיינו, אך יקר שבעתיים בטיול שמוגבל בזמן מראש. חשבו על זה-במקום לעמוד מול אנדרטה ולהתחיל לחפש בגוגל מהי ומה מקומה בהיסטוריה של המקום, מגיש לכם המדריך את המידע הרלוונטי, המרוכז והמתומצת בכפית זהב. מעבר לכך במקום לבזבז זמנכם על טעויות -לעבור באותו אתר פעמיים, לעבור בנקודות זניחות ולא חשובות או לעמוד בתורים ארוכים וממושכים-כאן נכנס המדריך ונותן לכם את הטוב ביותר. הכי חשוב ,הכי נקודתי, הכי ממוקד.

דווקא החיסכון האדיר הזה בזמן נותן לכם את הפנאי לשבת בניחותא בבתי קפה ולספוג אווירה או לעשות דברים שבאמת רציתם לעשות.

והכי חשוב, תכירו חברים חדשים שלא בהכרח יהיו לכם את הסיטואציות בחיי היומיום והאווירה הרגועה והשלווה להכיר(גם זוגות נוצרו בטיולים מאורגנים), ואלו חברים שיישארו אתכם גם אחרי שהטיול ייגמר.

צלצלו עכשיו
יש שאלות ? אנחנו עומדים לרשותכם.